Trasa dojazdu

Aktualności

Nasza restauracja w Gliwicach, przy ul. Pszczyńskiej 197 zainicjowała akcje       Każdy z naszych Klientów  ma możliwość zakupienia obiadu dla potrzebującego w postaci cegiełki cenie 10,90 zł.   Zebrane cegiełki zostaną przekazane osobom potrzebującym, które dzięki temu będą mogły zjeść u nas (...)
Czytaj dalej
E-sprawozdania finansowe 2019 E-sprawozdania finansowe 2019 Sprawozdanie finansowe Sprawozdanie finansowe, to składający się z kilku części dokument przedstawiający sytuację ekonomiczną majątkową, finansową, dochodową podmiotu tzw. „jednostki” wg ustawy o rachunkowości prowadzącego (...)
Czytaj dalej
Rozliczenie PIT przez urząd skarbowy online od 2019 roku Twój e-PIT zamiast wniosku PIT-WZ Rozliczenie podatku dochodowego PIT  za 2018 r. przygotowane przez Urząd Skarbowy online opiera się na nowej usłudze Twój e-PIT. Nie można już korzystać z wniosku o sporządzenie zeznania podatkowego PIT-WZ, który był dostępny w poprzednich latach. Wniosek (...)
Czytaj dalej
OBOZY TRENINGOWE W HISZPANII! OBOZY TRENINGOWE W HISZPANII     Pomagamy we wszystkim co związane jest z piłką nożną w Hiszpanii. Szkolenia, sparingi, wyjazdy, staże, turnieje, akces do klubów, pobyt nawet roczny dla wszystkich grup wiekowych.   Ogólnopolskie Stowarzyszenie (...)
Czytaj dalej
Zapraszamy do kontaktu Zapraszamy wszystkich potrzebujących i zainteresowanych pomocom Stowarzyszeniu do konkatku ze Stowarzyszeniem pod nr tel. 501 071 061 lub osobiście. (...)
Czytaj dalej