Trasa dojazdu

Aktualności

Zapraszamy do kontaktu Zapraszamy wszystkich potrzebujących i zainteresowanych pomocom Stowarzyszeniu do konkatku ze Stowarzyszeniem pod nr tel. 501 071 061 lub osobiście. (...)
Czytaj dalej
15-lecie Spółki "Pasaż Śródmiejki 24h" Sp. z o.o. Stowarzyszenie PomocPodatnikom.pl serdecznie zaprasza na obchody 15-lecia Spółki Pasaż Śródmiejski 24h Sp. z o. o. wieloletniego współpracownika naszego stowarzyszenia. Uroczystości jubileuszowe odbędą się dnia 15 czerca 2016 roku o godzinie 12 00 w Jadłodajni (...)
Czytaj dalej
Spotkanie Integracyjne   (...)
Czytaj dalej
Oszustwa podatkowe   W polskim prawie karnym skarbowym pojęcie oszustwa przypisywane jest wielu typom deliktów, do których zalicza się uchylanie sięod podatkowania art 54 k.k.s. , podanie nieprawdy lub zatajenie prawdy w deklaracji lub w oświadczeniu art.. 56 k.k.s. , wyłudzenie zwrotu (...)
Czytaj dalej
Lewe faktury, a odpowiedzialność karna z art. 286 par. 1 k.k.   Sąd Apelacyjny w Katowicach wydał w tym roku kilka orzeczeń dotyczących odpowiedzialności karnej osób, które wystawiały fikcyjne faktury VAT lub zaniżały należny za dany okres rozliczeniowy podatek. SA w wyroku z dnia 26 czerwca br. stanął na stanowisku, iż (...)
Czytaj dalej